Venue: King Edmund Chamber, Endeavour House, 8 Russell Road, Ipswich
Contact: Committee Services
Attendee | Role | Attendance | Attendance comment |
---|---|---|---|
David Bradbury | Committee Member | Expected | |
Terence Carter | Committee Member | Expected | |
James Caston | Committee Member | Expected | |
Austin Davies | Committee Member | Expected | |
Teresa Davis | Committee Member | Expected | |
Rachel Eburne | Committee Member | Expected | |
Lucy Elkin | Committee Member | Expected | |
Lavinia Hadingham | Committee Member | Expected | |
Nicholas Hardingham | Committee Member | Expected | |
Matthew Hicks | Committee Member | Expected | |
Henriette Holloway | Secretary | Expected | |
Terry Lawrence | Committee Member | Expected | |
Colin Lay | Committee Member | Expected | |
Anders Linder | Committee Member | Expected | |
Sarah Mansel | Committee Member | Expected | |
Adrienne Marriott | Committee Member | Expected | |
John Matthissen | Committee Member | Expected | |
Andrew Mellen | Committee Member | Expected | |
Gilly Morgan | Committee Member | Expected | |
David Napier | Committee Member | Expected | |
Alicia Norman | Secretary | Expected | |
Jen Overett | Committee Member | Expected | |
James Patchett | Committee Member | Expected | |
Janet Pearson | Committee Member | Expected | |
David Penny | Committee Member | Expected | |
Claire Philpot | Secretary | Expected | |
Dr Ross Piper | Committee Member | Expected | |
Dr Daniel Pratt | Vice-Chair | Expected | |
Patrick Richardson-Todd | Secretary | Expected | |
Miles Row | Committee Member | Expected | |
Keith Scarff | Committee Member | Expected | |
Mandy Smith | Secretary | Expected | |
Andrew Stringer | Committee Member | Expected | |
Ollie Walters | Committee Member | Expected | |
Rowland Warboys | Chairman | Expected | |
Bethany Webb | Secretary | Expected | |
Tim Weller | Committee Member | Expected | |
John Whitehead | Committee Member | Expected | |
Nicky Willshere | Committee Member | Expected | |
Richard Winch | Committee Member | Expected |